potensi probleem 16.10.14 / Meestearst

Külastaja küsib:

Probleem siis niisugune,et voodis kuidagi ei saa hakkama.Kas kõvastub hetkeks või siis ültse mitte.Vasakus munandikotis on valu.Seal nagu munandist ülespoole mingi väiksem muna veel kusagil 1,5 cm läbimõõduga.Kas oskate öelda milles asi võib olla?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilmselt on tegemist 2-3 täiesti erineva probleemiga. Munandi juures võimalik, et munandimanuse tsüst. Valu võib lähtuda seljast, aga ka eesnäärmepõletikust. Täpsemalt saab midagi öelda vaid läbivaatuse ja täpsemate uuringute järel. Erektsiooni kvaliteeti see mõjutada ei tohiks - siin tuleb otsida muid põhjuseid. Sedalaadi murede kompleksiga soovitan meestearsti külastada.