Palun öelda millega tegu 26.05.14 / Meestearst

Külastaja küsib:

Eile pärast vahekorda oli valus, päeva. Vahekorra ajal oli tunda, et valus. Samas neiu käis rannas päevitamas ja ütles ise ka tookord, et liiv sai teatud piirkonda, aga ta käis pesemas ära, võibolla jäi mõni tera sisse kuskile? Samas ei usu. Või oli minu peenis ääretult kuidas öelda.. kuiv kui vahekorda alustasin. Igatahes edasi peale vahekorda: Dushi all käies ei pannud tähele midagi, hilisõhtul uuesti dushi all käies nägin esimest korda, et midagi on valesti. Täna hommikul nüüd tegin pildi ja ma ei saa aru mis seal lahti on, kas tegemist on paistetusega, villiga, hõõrdumisega või hoopiski mingitlaadi tõsisema asjaga ehk veresoonte mignisugune probleem? Kas foto järgi oskate öelda mis see paistetus endast kujutab? Soovitusi?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ärritus-põletikureaktsioon on näha. Kui probleem püsib tänaseni või kordub, siis peaks kindlasti arsti juurde minema. Kui taandunud, siis pole muretsemiseks põhjust.