Imelik moodustis suguelundil. 08.05.14 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere Kas oskate pildi järgi õelda millega vöiks olla tegu ?see moodustis on seal olnud juba pikka aega läbimõõt 0,6*1,0cm ja nahast kõrgemal umbes millimeeter .Ei ole kõll põhjustanud valu ega vaevusi ,aga kas oleks vajadus arstile minna?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Pildi alusel kahtlustaks eelkõige HPV viirusest põhjustatud kondüloomi. Kuna tegemist viirushaigusega, siis ilmselt oleks kasulik ravida.