Ots punetab 01.05.14 / Meestearst

Külastaja küsib:

Peenise seest kipitab ja on ka torkiv tunne nagu keegi näksib seest. Hiljem kandus see kõik edasi munadesse.
Samuti ots punetab. Tekkis peale vahekorda võõra sekspartneriga. Topelt Kolmiktest oli negatiivne.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Sugulisel teel võib kahjuks saada ka teisi põletikke tekitavaid mikroobe kui vaid suguhaigused. Antud kaebuste kompleksi taga tuleks kindlasti välistada eesnäärmepõletiku võimalus. See on kõige sagedasem haigus, mis võib üheaegselt põhjustada põletikku kusitis ja ka ebamugavust munandi piirkonnas.