Erektsiooni probleemid. 12.12.13 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere kirjutasin teile ka varem sellise teksti:" Tere! Lugu järgmine, mulle tundub, et mul on erektsiooniga probleeme. Viimati seksisin 2 kuud tagasi (juuli - august olin vahekorras umbes 8 korda) enne seda oli üheöö suhe märtsis ja enne seda 2012 märtsis. Masturbeerin päris tihti, st nädalas 5-10 korda ikka. Siiis nagu väga probleemi pole, peenis püsib kõva ja kõik okei. Kaine peaga seksides erektsioon püsib, aga mulle tundub, et on nagu natuke pehme ja saan ilusti lõpule, ikkagi tundub, et asi ei ole õige. Alkoholi tarvitades on asi jama, väga purjus peaga võib nühkida küll, aga ei saa lahti, enne vajub ära. Viimati augustis jõin 2 õlut ära, enda arust päris kaine ja hakkasime seksima tüdrukuga. Algul oli super, aga siis läks järsku pehmemaks (pool kõva umbes). Kas asi võib olla selles, et enne seda olin liiga kaua ilmaseksita olnud või siis masturbeerin ja vaatan pornot liiga tihti ( tavaliselt vaatan anaalseks videosid, lugesin internetist, et porno võib erektsiooni ära rikkuda, st ei eruta enam tavaline seks, vaid tahaks midagi muud proovida?)? Ja ma ei suuda lihtsalt mõeldes endal kõvaks ajada, kui katsun ja mõtlen, siis saab, aga siis ka umbes 80% kõva. Ja veel üks asi, mulle tundub ka, et mu peenis oleks nagu väiksemaks jäänud natuke. Vahel on normaalse suurusega, aga vahel nii väike. Vabandan segase teksti pärast, aga loodan, et saate aru. Rääkides oleks asi lihtsam..."

Nüüd olen püsisuhtes olnud 20 päeva, seksinud sellest 9 päeva(rohkem pole, kuna olen ise välismaal tööl). Mure on ikka selline, et erektsioon ei ole piisaval hea minu arust... Püsib piisavalt, et seksida, saan ka orgasmi, väga üksik kord pole saanud kui võtsin apteegist "revitat" ja seksisin umbes 10-15min järjest ja enne vajus ära, kui lahti sain. Mul ei teki hommikuti ka erektsioone, viimati oli suvel nii, et ärkasid poolkõva vändaga, aga enam pole midagi. Ma olen viimased 3 kuud päris tihti kanepit tarvitanud. Suitsetan ka, aga plaanin järgmine aasta maha jätta... Pornot ei ole vaadanud enam 20 päeva ja pole vajadust ka ennast rahuldada, kuna nüüd naine olemas... Teen nädalas 3-4x trenni(jõusaal). Tarvitan ka Hera 80 proteiini. Kui esimest korda voodi läksin uue naisega, siis olin joonud päris kõvasti, tung oli meeletu, aga lihtsalt ei tõusnud... ja jäigi ära. Järgmine päev kainelt tegime uuesti, aga siis sai seksida küll, aga polnud minu arust piisavalt kõva... Ise ma arvan, et mul on mõttes kinni päris palju, sest mõtlen pidevalt, et ei suuda äkki naist ära rahuldada ja ongi jama majas... Enne välismaale tulekut 1. dets seksisime, ma pole sellele üldse mõelnud, et võin ebaõnnestuda ja nii mina kui naine saime orgasmi 2x järjest ja seks oli lausa jumalik... Arvan veel, et äkki mul on kehv vereringe peenises... Kas soovitaksite äkki peenise pumpa kasutada või hoopis mingeid tablette, mis verevoolu peenisesse parandavad? Aga äkki polegi asi nii hull, kui mõtlen, et on... Loodan, et saate sellest segasest tekstist aru, ette tänades.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kahjuks ei saa ma siin pimesi midagi soovitada. Probleemid kuhjas ja lisategureid (proteiin jne) liiga palju. Tuleks ära teha korralikud uuringud ja siis saaks miskit mõsitlikku nõu anda.