Kurgu laes valulised punktid peale oraalseksi tegemist 05.11.13 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tegin juhusuhtes oraalseksi naisterahvale ja päev hiljem tekkisid kurgulakke mõned nö paistes kohad, mis keele, toidu vms kokkupuutel valusad on - häirib näiteks söömisel ja kuuma joogi joomisel.
Samas on ka varem täpselt samas kohas selline punkt/paiste olnud, enamasti kurguvaluga kaasnenud, aga pole varem nii valuline olnud.

Kas võib tegemist olla mõne suguhaigusega, millel sellised sümptomid ja mis kõigest päev hiljem välja lööb? Keelega see-eest ühtegi kaebust pole, kõik korras.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui probleem püsib, siis tasuks tõesti suguhaiguste uuringud ära teha. Suure tõenäosusega on tegemist miski kaitserakustiku reaktsiooniga suuseksi käigus saadud võõrmikroobide suhtes. Ilma leidu nägemata kahjuks targemat nõu anda ei saa.