Õrn valu vasakus munandis juba pikemat aega 21.06.13 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere.
Probleem selles, et maikuu hommikul ärgates tundsin õrna valu vasakus munandis. Algul arvasin, et läheb üle, et lihtsalt olen ära maganud, aga see valu on siiamaani alles, panin meestearsti juurde aja kinni Tallinnas, aga järjekord on nii pikk, ehk alles 2 kuu pärast, kardan, et selleks ajaks võib asi hullemaks minna, et kas on võimalik mul käia arsti juures varem ära ja testid anda? Veel üks probleem on, et mul eesnahal mingi väikeste punnide kogum mingi 1 mm suurused. Ma tahaks need testid ära teha kähku, enne kui asi hullemaks läheb.
Kui palju need testid maksavad, kas ma pean endale enne minekut saatekirja küsima perearstilt? Millega võiks olla tegu? Tänud

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Meie kliinikus algab varsti kollektiivpuhkus ja seetõttu on tõesti järjekorrad tavalisest veidi pikemad. Kiiremini saab tasulisele vastuvõtule. Esmase visiidi hind on 35 EUR ja tasulisel vastuvõtul saatekirja saatekirja ei nõuta.
Munandivalu kohta vaadake eelmine vastus. Täppide osas vaadake üle materjalid saidil http://noorte.kliinik.ee/. Ilma nägemata on keeruline hinnangut anda.