Suguhaigused ja peenise pea 06.05.13 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere! Olin viimati vahekorras 4a tagasi ja viimasel partneril oli palju erinevaid partnereid. Nüüd soovin astuda vahekorda uue partneriga ja enne seda tahan end testida, et siis kas peale HIVi on veel mõni suguhaigus, mis avaldub pärast 4a? Mingeid sümptomeid pole ilmnenud selle aja jooksul, ainus mis muret teeb, on peenise pea corpus spongiosum on kergelt nagu paistes ühelt poolt viimased kuu aega, seda on plaanis ka meestearstile näidata.
ette tänades

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Minu soovitus oleks uue suhte eel testida ennast suguhaigustest järgmiste suhtes: klamüüdia, mükoplasma genitaliumi ja ureplasmad. Kõik need võivad kulgeda ilma kaebusteta või minimaalsete haigusnähtudega