Liiga kiire ejakulatsioon 20.04.13 / Meestearst

Külastaja küsib:

Seisnen probleemi ees. Mul toimub seemnepurse 30 sekundit kuni minut peale erekteerumist ja riistvara tuppe viimist ja nii on olnud see terve aeg ning see häirib mind kohutavalt, kuna ei saa enda elukaaslasega korralikult vahekorda astuda.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Varane seemnepurse on täiesti korrigeeritav eripära. Pöörduge noormeeste nõustaja või meestearsti vastuvõtule!