Klamüüdia kahtlus 24.03.13 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere! kahtlustan endal klamüüdiat. Kui analüüsid anda, siis mis aja jooksul saaks vastused, kas saab teha ka kiiranalüüse teie poolt?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ülikooli meestekliinikus saab suguhaiguste teste teha ilma järjekorrata igal tööpäeval. vastused enamasti 2-3 päevaga. Täpsemalt vaata meie kodulehelt: www.kliinikum.ee/meestekliinik