Kiire erektsioon 04.02.13 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere. Selline probleem, et viimased kolm korda, kui oleme naisega vahekorda tahtnud astuda, lõppeb kōik juba enne sisenemist. Ise käin välisriigis tööl ja kuu aega olen ära ja siis nädal kodus. Probleem selles, et peale seda, kui naine kondoomi peale paneb ja hakkan temasse sisenema, käib nagu väike erutus juba ära ja enam ei ole suguti kōva ja ongi lõpp. Esimest korda juhtus see kuu aega tagasi, enne kui välisriiki hakkasin minema, kuid nüüd olen tagasi ja proovisime siis jälle ja ikka sama probleem. Just nagu erutus käib sekunditega ära ja suguti ei ole enam piisavalt kõva. Sellist probleemi ei ole muidu kunagi olnud, pigem on olnud seda probleeemi, et seemnepurse käib liiga kiirelt ära, aga sellega oleme hakkama saanud. Samuti ei ole suguti viimasel ajal nii erekteerunud kui peaks olema, muidugi nagu juba mainisin on suurem häda peale kondoomi peale panemist. Siis käib nagu nōks läbi ja võib vahekorra ära unustada. Ise olen Pärnust ja valmis kõigeks, et sellest murest lahti saada.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Külastusuhe põhjustab sageli teatud alatedvuslikke pingeid ja soodustab seeläbi ka seksuaalhäirete teket. Probleemid on toimimise tasandil ravimitega kenasti lahendatavad. Psüühilised pinged peate aga ise lahendama. Ülikooli meestekliinik avas hiljuti oma Pärnu filiaali. Kindlasti saame teid aidata. Info: www.kliinikum.ee/meestekliinik