Peenis allapoole kõver 05.12.12 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere.
Mul on peenis allapoole kõver. Saatsin ka pildi.
Kas tegu on suure kõverusega? Enamasti on vist kõverad meestel ülespoole ja kas paremale või vasakule. Aga kas on palju ka allapoole kõveraid?
Kas antud peenis võib naisele mõjuda ebamugavalt ja teatud poose kasutada ei saa? Mida teha, et sirgemaks saada? Kõvastunult painutada?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Pildi järgi vaadates on kõverus üsna individuaalse eripära raames. Kindlasti mitte haiguslik. Seksuaalelu ei tohiks häirida. Kõik asendid ei sobi kunagi kõigile meestele-naistele. Kõvastunult painutada peenist kindlasti ei tohi - see võib tekitada väga raske trauma ja palju lisaprobleeme. Mina mingit ravi sellel juhul kindlasti ei soovita.