Õrn kipitus peenise pea all. 21.06.12 / Meestearst

Külastaja küsib:

Mure selles, et õrnalt kipitab või siis tulitab suguti pea alt. Oleks nagu kusesoones. Pealt näha on sugutil kõik korras ja urineerimine pole valulik. Vahel sügeleb ka eesnahk, kas tegu on mingi bakteriga ja kas on võimalik teosteda ravi käsimüügi ravimiga? Juhuslikke vahekordi pole olnud ja kas on võimalik, et bakter võis tulla urineerimisel pesemata kätega, st et ehitustolm jne?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Seksuaalelu käigus toimub intensiivne mikroobivahetus. Antud juhul peaks välistama partneri sugutrakti põletikud. Kui sealtpoolt kõik korras või partner puudub, siis tasuks tulla vastuvõtule ja läbida kompleksed uuringud sugutrakti põletike suhtes.
Pimesi siin kahjuks teie muret ei lahenda.

Hääd Jaani kõigile!