Valud peale vahekorda 27.04.12 / Meestearst

Külastaja küsib:

TERE. Küsimus selline. Seksuaalvahekorras ei saa orgasmi, olgugi, et erektsioon ja ejakulatsioon on igati normis, peale vahekorda tekivad valud munandites, kõhulihastes, mõlemil pool seemnekanalites, need valud ei kao kunagi, leevendus on lühiajaline, kui tarvitan tugevaid valuvaigisteid, või rahusteid. Olen käinud korduvalt meestekliinikus uuringutel, midagi olulist ei ole leitud, aga oma probleemidele meditsiinilist lahendust ei ole seni saanud, ka teised organid on läbi uuritud, tulemus on sama, mida teha, kas tegemist on närvisüsteemi probleemidega või ehk uroloogiliste probleemidega, igatahes elukvaliteet on täiesti kadunud

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

See on üsna keeruline teema. Kui on olnud ravimeid, mis aitasid, siis tuleks sellest suunast edasi mõelda. Enamasti on siin taga seemneteede osaline obstruktsioon mille tagajärjel seemnepurske järel rõhk suguteedes ei vähene. Et targemat nõu anda pean nägema kõiki uuringutulemusi, ultraheli pilte ja ka teid läbi vaatama.