Täpid peenise pea peal 22.03.12 / Meestearst

Külastaja küsib:

Imelikud punased täpid/laigud peenise pea peal nagu pildilt näha...ei ole pool aastat vahekoras olud ja mingi paar nädalat tagasi avastasin...
Ei sügele ega valuta...lihtsalt vastik on vaadata, mujal täppe pole kui ainult peenis pea peal niipalju kui fotolt näha...Selle 3 a jooksul on olnud 2 püsipartnerit, kes regulaarselt kontrollis käivad ja kumbki ei kurda, et oleksin midagi edasiadnud...

Esimest korda märkasin u. 3a tagasi kahte sarnast täppi...need aga kadusid iseenesest mingi aja möödudes, ka siis olin ma pool aastat ilma vahekorrata olnud...
Kas peaks tihemini seksima? :):)
Või millise arsti poole oleks õigem pöörduda? (oma perearstikeskusest ei leia sellist arstinimetust nagu meestearst)

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui haigusnähud tänaseni olemas, siis tasuks meestearsti külastada. Tegemist on mitte päris tavapärase peenise pea põletiku vormiga. Ravi on siiki kenasti olemas. Meestearste on vähevõitu ja meid leiab kahjuks tõesti vaid Tartust ja Tallinnast. TÜ Kliinikumi meestekliinikuga saate kiireima kontakti siit: meestekliinik@kliinikum.ee