Pimesoole ja peenise seos 24.01.12 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, probleem selles, et käisin 4 päeva tagasi pimesoole opil, diagnoosiks oli täpsustamata äge apenditsiit, mille tulemusena eemaldati ussripik ja nüüd lööb kohati peenisesse (tundub et kusejuhasse) väga tugevaid valusid. Kas probleem võib kuidagi olla seotud opiga? Samas on olnud kusetees valu ka enne, nii umbes paar korda aastas ja just öösel. Ärkan ülesse ja pean minema peenist ja kuseteed vee alla loputama, et valu kaoks. Kui kiirelt võib seksida peale pimesoole oppi?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Sellised äkilised ja tugevad valud ei ole tingitud sugutrakti haigustest vaid enamasti neid varustava närvijuure ärritusest. Kahjuks pole mul operatsiooni iseärasusi täpselt teadmata võimalik kommenteerida võimalikku seost opi ja praeguste valude vahel. Soovitan konsulteerida teid opereerinud kirurgiga, kes on kõige targem probleemi hindama ja ravima.