Mis võib juhtuda siis kui kubemesongaga kohe arstile ei lähe või ei saa? 29.11.11 / Meestearst

Külastaja küsib:

Mis võib juhtuda siis kui kubemesongaga kohe arstile ei lähe või ei saa?
Pean siin silmas pikemat perioodi - näiteks aasta, mille jooksul lastakse veel rohkem soolikaid kubemesse koguneda.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Iga mees vastutab oma tervise eest ise. Kui meeldib soolikaid kubemesse koguda, siis laske käia! Suurimaks riskiks on see, et kui miskipärast songa väljatulekukoht aheneb, võite `kogutud` sooleosast lihtsalt ilma jääda. Tulega mängida ei maksa, eriti kui töö füüsiline.