Valu kukla piirkonnas ejakulatsiooni ajal 13.11.11 / Meestearst

Külastaja küsib:

Küsimus selles, et viimasel ajal ejakulatsioonimomendil lööb minu pähe kukla piirkonda väljakannatamatu valu, mis kestab umbes paar minutit. Päris iga kord seda ei ole, aga võib öelda ikkagi, et väga tihti. Millest see olla võib?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Keeruline põhjust öelda, aga ilmselt miski muutus aju verevarustuses. Kas sõltub kasutatavast asendist ka?
Esmane soovitus oleks võtta tund enne seksi üks 400 mg ibuprofeeni tablett. Nii umbes 10 korda järjest. Kui ka peale seda jääb probleem püsima, siis tasuks vastuvõtule tulla.