Sügelus intiimpiirkonnas 08.08.11 / Meestearst

Külastaja küsib:

Probleem on selline, et kõrgel reite peal on nahk lahti, punane ja sügeleb tugevalt. Sellest tulenevalt on lausa õhtuti raskusi magama jäämisega. (Regulaarses) suguvahekorras olen olnud ainult 1 naisega, kelle jaoks olen minagi ainuke, seega suguhaigus ei saa olla.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ega reie peal suguhaigust kartma peagi. Ilmselt on tegemist kubemevoldi põletikuga. Soovitan apteegist osta klotrimazool kreemi ja sellega 2 korda päevas määrida õhukese kihiga kahjustatud pind üle. Kasutada kuni 2 nädalat.
Arsti juurde saab kindlasti ka varem kui novembris.