Öine iseeneslik seemnepurse 19.04.11 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere.

Vanus 42 ja ikka aeg-ajalt probleem öise iseenesliku seemnepurskega, hetkel suguelu häiritud, kuna abikaasa rase, mis lahendusi pakute?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui seks pole regulaarne ja eneserahuldust ei kasuta, siis võib olla täiesti normaalne eripära. 18 sõna/117 tähemärgiga edastatud info alusel lahendusi kahjuks pakkuda ei ole võimalik. Kui siiski sisuline mure, soovitan meestearsti vastuvõtule tulla. Siis saab asja lähemalt arutada ja vajadusel ka uuringuid teha.