Suguhaiguste testid 02.02.11 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere

Olen teinud klamüüdia, gonorröa ja trihhomonoosi DNA testi PCR meetodiga, kus neid haiguseid ei leitud. Milliseid suguhaiguste teste peaksin veel kontrolliks tegema? Mingeid haavandeid ega täppe, valu urineerimisel ega kusitis ei esine. Valu vaid alakõhus, harva munandites ja munandite ja päraku vahelises lihases sagedamini.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Go ja trihhomoonas on Eesti kontekstis ülimalt harvad. Kui kahtlus on , siis tasuks kindlasti juurde teha mükoplasma genitaliumi ja ureplasma perekonna uuringud. Meestekliinikus, nii tartus kui ka Tallinnas, on võimlalik neid teste teha lihtsasti hommikul esimesest uriinist. Võtke kliinikust purk ja toote järgmise tööpäeva hommikul ära. Siiski tasuline teenus!