Probleemid peenisega 04.01.11 / Meestearst

Külastaja küsib:

Probleem järgmine, et avastasin enda peenisel kahtlase valge punni-laigu, aga igatahes on ta valge. Pöördusin arsti poole, ta võttis mingi proovi ja ütles, et vastus tuleb 10 päeva jooksul. Samas arvas ta, et midagi hullu pole ja kirjutas välja kreemi nimega Fucidin H ja ütles, et pean seda kasutama 14 päeva ja olen probleemist vaba. Mida arvate sellest kreemist? Küsin seda sellepärast, et kuidagi tunnen, et see ajab kihelema-sügelema minu peenise otsa ja olles seda kasutanud 2 päeva, olen avastanud ka teise samasuguse laigu-punni. Kas peaksin seda kreemi edasi kasutama või mis oleks Teie-poolne soovitus? Samas tunnen ka peenise otsas kerget valu pissimise alguses. Mida peaksin edasi tegema? Kas tegu võib olla põiepõletikuga ,kuna olen saanud külma?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilma nägemata miskit tarka nõu anda ei oska. Usaldage oma arsti. Kasutan teatud tüüpi eesnaha põletike puhul sama tüüpi ravimit. Kusemise alguses tekkiv valu viitab kusiti põletikule. Võimalik, et tasuks mõelda suguhaiguste analüüsile.