Imelik tunne alaosas 19.07.10 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, probleem selles, et u. 2 kuud tagasi tekkisid suguti pea peale imelikud punakad täpid või laigud. Kuid need kadusid. Nüüd on tekkinud kubeme piirkonda valud( eriti õhtuti ja mõlemal pool). Ka on imelik tunne munandites. Millest alustada, et sellest vaevast lahti saada?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilmselt tegemist sugutrakti kroonilise põletikuga. Alustage meestearsti külastusega, kes peale esmast vestlust täpsustab vajaliku uuringute kompleksi. Kuna liigpaju infot puudu, siis ei hakkaks siin parem spekuleerima.