Tumedam laik peenise pea all ja nahal 13.07.10 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, Millest võib olla tingitud selline tumedam laik peenise pea all. Olnud on juba mitmeid aastaid. Kas tegemist lihtsalt mingi iseärasusega?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Arvan, et tegemist on naha pigmentatsiooni eripäraga. Enamasti selline eripära ajas palju ei muutu. Kui ikka selgelt suureneb, siis tasuks veelkord näitama tulla. Kontroll on vajalik ka siis, kui naha tihedus selles piirkonnas erineb ümbritseva koe omast.