Liigne seksi vajadus 15.02.10 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere

Küsimus selline, et kas on võimalik mingite ravimitega ka vähendada seksiisu või ei ole selline asi teostatav? Iga võimalikul vabal hetkel hakkavad mõtted liikuma ainult ühes suunas ja see hakkab juba tõsiselt kogu elu häirima. Kogu mõtted ei peaks käima ainult seksi teemal. Kui võimalik, siis kes saaks aidata ja kuhu peaks pöörduma?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ravimeid kasutama ei tormaks. Igal asjal on oma põhjused. Antud probleemiga on psühholoogilised põhjused tõenäolisemad kui füüsilised.
Esmalt võiks siiski ära teha läbivaatuse ja hormoonuuringud. Arutaks asjade tausta. Vajadusel saab edasi suunata seksoloogi vastuvõtule.
Külastage kogenud meestarsti.
Edu soovides
Margus Punab