Väikesed pruunid täpid peenisel 07.12.09 / Meestearst

Külastaja küsib:

Peenise otsale tekkis juba paar aastat tagasi väike pruun täpp vms, olin siis veel süütu, kuid ajapikku läks see täpp tumedamaks ja vaikselt on nagu väikeseid heledamaid täpikesi ka paar tk juurde tekkinud. Need ei valuta ega midagi, eriti nagu ei häirigi, kuid lihtsalt suht inetu...Tahaks teada miks need tekkisid või kas võib olla tegu mingi haigusega? Hetkel olen 18

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tarka nõu ilma konkreetset muutust nägemata kahjuks anda ei saa. Suurema tõenäosusega on tegemist naha pigmentatsiooni eripäraga, kuid võib olla ka ühe kroonilise eesnahahaiguse tunnuseks.
Soovitan vastuvõtule tulla.
Edu soovides
Margus Punab