Imelik valge eritis 10.06.09 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, mure selline et peenise peale eesnaha alla tekib imelik valge eritis mis lõhnab ebameeldivalt, ja kui näpuga seda lükata koorub maha. Pesen enda pea iga päev. Minu mäletamistmõõda see probleem mul juba lapsest saati olnud. Ja mida rohkem ma higistan seda enam lõhna on tunda. Elan ka normaaset suguelu ja naisele see nakkand ei ole. Kas oskate õelda millega võib tegu olla ja kas on selle vastu mingit ravi/ravimeid?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilma uuringuteta tarka vastust kahjuks anda ei saa. Ilmselt tasuks teha mikroobide uuringud. Soodustavaks teguriks võib olla ülekaal.
Edu
Margus Punab