Mäda punn suguelundil? 17.04.09 / Meestearst

Külastaja küsib:

tekkis paar päeva tagasi suguelundile punane punn millest eritub mäda laadset ollust, et mis selle põhjuseks võib olla ja kas see on mingi vorm suguhaigus või on lihtsalt ravitav? Samas on mul kindel partner ja varem pole midagi sellist olnud.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Enamasti on tegemist nahanääpsu umbumisega. kui problem püsib, siis tasuks külastada kas oma perearsti või meestarsti. Täpsema hinnangu haiguse suhtes, ka suguhaiguste uuringute vajaduse osas, saab siiski anda alles peale läbivaatust ja vestlust.
Edu soovides
Margus Punab