tuim valu munandis 11.03.09 / Meestearst

Külastaja küsib:

tere,
olen 38a. mees. Kaks nädalat tagasi jäi haigeks alaselg. Mõned päevad hiljem hakkas valutama vasak munand. Seljavalu on praeguseks mõnevõrra taandunud kuid munandivalu mitte. Valu on tuim, kuid mitte pidev ning tugevneb, kui pikemalt istuda. Liikudes ja pikaliasendis on valu tagasihoidlikum. Katsudes munand valus ei ole, kusemine pole ka valus ja tualetis ei pea ka tihemini käima. Oskate soovitada, mida peaks tegema?
parimat!

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Arvan, et peaks meestearsti külastama. Kaebused viitavad sugutrakti alaägedale põletikule. Senimaale võite võtta kuni 10 päevase kuuri põletiku- ja valu vastaseid ravimeid.
Vaadake ka rohkeid varasemaid vastuseid samal teemal.
Edu soovides
margus Punab