Erektsioon ja seks 20.12.01 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere! Olen 20 aastane. Küsimus selles et ma ei saa kallimaga seksini, kõvaks läheb küll, kuid kui on vaja kondoom peale panna siis vajub ära. Eks see mängib ka rolli et see on mul esimene kord. Oleme proovinud nii või teisiti. algul mõtlesin et see on esimese korra äravus, kui pool aastat juba möödas. Kallis on teinud mulle ka käega ja püüdnud harjutada et peaks ikka vastu. erektsioon toimub. Lihtsalt ei lähe nii kõvaks kui vaja ja vajub tõuseb liiga kiiresti.

Ei julge nii noorest peast veel viagrat võtta. On see põhjendatud?

Soovitage kuhu paksin(peaksime) pöörduma.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Viagra võtmist kartma ei pea. Sõltuvust ei teki. Kui selle lihtsalt kätte saab, siis võiks kindlasti ära proovida. Enamikel juhul aitab. Sisse võtta tühja kõhuga ja tund enne seksi.

Kui siiski abi ei saa, siis peaks tulema vastuvõtule.

Lohutuseks ütlen, et seksuaalelu debüüdiga oma hädas pea veerand poistest/meestest. Seega ei tasu ennast kaugeltki mitte maha kanda.

Edu soovides

Margus Punab