Õine enurees 18.12.01 / Meestearst

Külastaja küsib:

Oleme mures noored inimesed.Nimelt on mu mehel(29.a.) aeg-ajalt öiseid probleeme.Lihtsalt mõnikord ei tunne ta kui on iseenesest toimunud öösel magamise pealt alla tegemine(urineerimine).Oleme käinud kohalike arstide,uroloogi juures,keegi ei tea täpset põhjust.Milliseid uuringuid Teie soovitaksite ja kas peaks kuhugi haiglasse sisse tulema(nt.Tartusse)? Teie vastust ootama jäädes Anu Saaremaalt

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Selles vanuses on enurees väga harv haigus. Kas olete kindlad, et tegemist on kusega, ehk on põhjuseks hoopis öine iseeneslik seemnepurse. Otsuse optimaalse uuringu ja raviskeemi suhtes saan anda peale mehe läbivaatust ja esmaste uuringute tegemist.

Edu soovides

Margus Punab