peenis teeb valu 27.06.08 / Meestearst

Külastaja küsib:

peenis teeb valu, valu on justkui kuseteedekanalis, eesnaha all on nagu imelikud pisikesed valged täpid ning vasakul ülaseljas on tunda ebameeldivat tunnet.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Vaevused kompleksis (va ülaselja valu) viitavad sugutrakti kroonilisele põletikule. Mis otsast probleemi harutama hakata sõltub suuresti läbivaatuse tulemusest. Ilmselt peaks alustama suguhaiguste uuringutest. Enne visiiti tasub tutvuda visiidieelsete juhenditega Meestekliiniku kodulehel - www.meeste.kliinik.ee
Edu soovides
Margus Punab