raviskeemi küsimus 09.05.08 / Meestearst

Külastaja küsib:

andsite mulle järgmise raviskeemi eesnäärme raviks.
Eesnäärmepõletiku e. prostatiidi vastane antibakteriaalne ravi
*Norfloxacin 0,4 g 2 korda päevas 1 kuni 15 päeva
Eesnäärme silelihasrakkude toonust mõjutav ravi
*Tamsulosiin 1tablett enne und 1 kuni 60 päeva
Eesnääret toetav ravi
*Prostamiin 2 kapslit päevas 1 kuni 60 päeva
*E-vitamiin 3 x 100 mg päevas 1 kuni 60 päeva
*BioSe+Zn 1 kuni 60 päeva.
Küsimus selline, et kas ma siis pean võtma kõiki ravimeid korraga, kuna iga ravimi taha on pandud ravi aeg 1 kuni vastavalt siis 60 või 15 (Norfloxacin) päeva. Ja see teeks siis kokku ravi 60 päeva.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Olete õigesti aru saanud. Kui ikka määratud 1. päevast, siis tulebki alustada koheselt jne.
Edu soovides
Margus Punab