verejooks 14.12.01 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!

Millisel põhjusel võib meestel tekkida peenisest verejooks? Kas see viitab mõnele tõsisemale haigusele? Kas see häirib meeste edasist seksuaalelu? Kuhu peaks pöörduma?

Tänan!

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Veritsus peenisest nõuab alati põhjalikku arsti kontrolli. Võimalikke põhjuseid on palju, mitmed neist ka eluohtlikud. Soovitan pöörduda meestearsti või uroloogi vastuvõtule.

Edu soovides

Margus Punab