muna 04.04.08 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere
Kubeme piirkonnas,paremal pool on selline muna, pingelises olukorras tuleks nagu naha peale, seejärle lükkan selle nagu tagasi.Kui ka raskelt sisse hingates tuleb naha peale.Segab ka töö tegemise vahepeal,olen ehitaja.Ning kuidagi kipitab.Mis see olla võib, ning kelle poolde peaks sellise ajsga pöörduma. Kas see võib song olla.Liikuv munand see ei ole, need omal kohal.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Suure tõenäosusega on tõesti tegemist kubemesongaga. Soovitan soojalt kiiresti kirurgi vastuvõtule minna. Arvestades teie tööala võib see haigus ravita jäämisel tervisele vägagi ohtlik olla.
Edu soovides
Margus Punab