Vähene habemekasv 21.03.08 / Meestearst

Külastaja küsib:

Mind jubedalt häirib et mul ei kasva normaalne habe nagu kõigil teistel ENAMUSTEL meestel. 18 aastaselt mõtlesin et eks varsti hakkab kasvama, 19 aastaselt mõtlesin sama, sain 20 ning ikka sama seis, sain 21 ja hakkasin mõtlema juba et mis värk on. Nüüd olen 22 ja midagi habemelähedast asja võib leida lõua otsas ja ülehuulel, lõuaalune on sile nagu beebinahk, see ei ole normaalne ju. Ning see on väga häiriv minu jaoks:S... Perekonnas on kõikidel meestel normaalne habemekasv, kaasa arvatud minust nooremal vennal!

Ma ei tahaks kuulda et see mu eripära on, ma tahaks teada kas habemekasvu kiirendamiseks/tekitamiseks on mingeid lahendusi??
Ma loodan et on mingeid lahendusi tänapäeval selle jaoks.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui on eripära, siis seda tõesti muuta ei saa ja peate lihtsalt oma kehaga sõbraks saama. Meditsiiniliste põhjuste välistamiseks peaksite vastuvõtule tulema. Nendel puhkudel saab enamasti raviga edukalt aidata.
Edu soovides
Margus Punab