valulik eesnahk 25.02.08 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tervist!
selline mure, et kui eesnahka eest ära tõmmata on see valulik, nahk oleks nagu kokku kuivand et ei veni enam.Kui libe otsast on siis pole enam valulik,Kui eesnahk jäi peenise peataha ning teatud ajatagant sealt ise ära libises siis polnud mõnda aega valulik. Selline asi on hakkas umbes 1kuu tagasi.Siis viimasel ajal kubeme piirkonnas sügeleb kole tihti. Olen umbes 2korda nädalas vahekorras(kondoomiga ja üks partner koguaeg) Vanuseks on 22. Oskate äkki sooovitada mida teha ja kuhu pöörduda.

ette tänades
Ervin

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilmselt siis tegemist eesnaha alaägeda põletikukuga. Selle murega peaks ikkagi kindlasti meestearsti vastuvõtule tulema.
Kubeme sügeluse osas peaks teid läbi vaatama ja siis saab ka põhjustest kõneleda.
Edu soovides
Margus Punab