Meestearstile 26.11.07 / Meestearst

Külastaja küsib:

Pöördun Teie poole seoses järgneva probleemiga. Umbes uks kuu tagasi (peale füüsilist pingutust) hakkasin tundma kubemepiirkonnas (vasakul pool) kõrvetavat valu. Nädala möödudes valu kadus, kuid peale jooksmist tekkis taas ja valu kiirgab ka eesnäärme alla ja puusa. Samas esinevad need valud rohkem liikudes. Tegelen igapäevaselt füüsilise tegevusega. Kaebused piirnevadki selle kõrvetava tundega kubemepiirkonnas, valus ei ole ei urineerides ega ka vahekorras olles. Samuti ei ole uriinis verd ja urineerimine ei ole sagenenud. Millega võiks olla tegemist?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kirjelduse lausel kahtlustaksin esmalt esmalt liigeste/kõõluste probleemi. Võiksite esmalt võtta 5-10 päeva jooksul kaks korda päevas põletikuvastaselt toimivaid Ibuprofeeni tablette. Kui see ei aita, siis tasuks külastada perearsti ja ka meestearsti. Füüsilist koormust võiks võimalusel kuuri ajal ka veidi piirata.
Edu soovides
Margus Punab