Abi? 21.11.07 / Meestearst

Külastaja küsib:

tere, mõned kuud tagasi tekkisid eesnaha alla kaks väikest valget kõvat tükki, üks ka kuseaugu juuresolevale väikesele nahatükile.nüüdseks on sellest, mis kuseaugu juures,saanud juba kolm suuremat valget tükki ja see silmnähtavalt ka ise suurenenud.täna olid mu püksid määritud nagu vereseguse vedelikuga, millega võib tegu olla?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kõige tüüpilisem põhjus võiks olla HPV viirusest tingitud kondüloomid. Siiski saab täpsema hinnangu anda alles peale läbivaatust. Veresegune eritis võib tekkida juhul, kui kondüloome leidub ka kusitis seespool. Soovitan kiiresti külastada meestearsti või suguhaiguste arsti.
Edu soovides
Margus Punab