täpid peenise peal 10.07.07 / Meestearst

Külastaja küsib:

tere , on tekkinud peenise peale (nimelt kabja) huvitavad täpid või punnid. hästi tillukesed on, neid on umbes kümme või mõni vähem. nad on punast värvi ja olnud seal juba umbes neli päeva. ei kurda otsest valu, kuid mulle tundub, et suguti on tundlikum ja vahel harva nagu tuikab ka. seksuaalvahekorras pole olnud nii umbes nädal aega juba, pesen kaa korralikult. äkki oskate aidata. olen 16

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui probleem veel tänaseks püsib, siis võiks apteegist küsida klotrimazool kreemi ja kaks korda päevas punnidega alale peale määrida. Kui ka sellega ei taandu, siis peaks sammud Meestekliiniku poole konrolli seadma. Kõige tüüpilisem põhjus on seenpõletik.
Edu soovides
Margus Punab