Pruunikas sperma. 06.07.07 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere.
Olen 65 aastat vana ja erektsioon on puudulik.Viimastel suguühetel naisega märkasin,et minu spera on pruunika varjundiga. Muid kõrvalekaldeid nagu pole. Kas see on probleem ja pean sellega tegelema. Kui ja, siis kuhu peaksin pöörduma. Ärge ainult ütelge, et perearsti poole. Peale perearsti ebakompetentsuse sellel alal on õde ja arst mulle tuttavad. Ootan vastust.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Sperma värvi muutused on alati alarmeerivaks tunnuseks. Tüüpiliseks põhjuseks (ka erektsioonihäire põhjuseks) on eesnäärme alaäge põletik. Teie vanuses tuleb kindlasti välistada ka eesnäärme kasvaja võimalus. Soovitan külastada Meestekliinikut Tartus või Tallinnas.
Edu soovides
Margus Punab