impotentsus 02.01.07 / Meestearst

Külastaja küsib:

kas spondüloos võib tekitada vahel tihetamat urineerimist ja mõjuda impotentsusele

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Enamasti mitte. Suure tõenäosusega tuleb teie probleemi lähtekohta otsida ikkagi eesnäärmest. Kusemishäired meestel on otse seotud eesnäärme põletiku või suurenemisega. Impotentsus võib olla tingitud väga paljudest erinevatest teguritest mille seas on ka eesnäärme põletik. Soovitan vastuvõtule tulla.
Edu soovides
Margus Punab