Seksuaalsus 23.11.06 / Meestearst

Külastaja küsib:

Kas mul on midagi viga kui ma olen oma naisega 20 aastat koos elanud ja ta on kallus poole võrra juurde võtnud,nüüd kaalub ta u 130kg,ja ta ei suuda mind enam erutada ja ma ei suuda tamaga enam vahekorda lõpuni vastu pidada vahepeal lihtsalt vajub ära.Tema väidab et mina olen haige ja mulle tuleb mingi ravi määrata.????

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ma arvan, et mõlemal poolel võib veidi õigus olla. Tundub, et on veel kolmas tegur - teie omavahelised suhted tunduvad harmooniast kaugel olevat. Selleks, et asi uuesti paremuse poole suunata võiksite alustada hoopis pereterapeudist, kes aitaks muutuste protsessis tasakaalu hoida. Lihtsam on tõesti aidata parandada teie erektsiooni kvaliteeti, kuid hea tulemuse saavutamise nimel peaks ka naine suhte jätkumisse omapoolselt kriitilises punktis panustama hakkama.
Edu raskel teel soovides
Margus Punab