seksi mure 25.05.06 / Meestearst

Külastaja küsib:

tere
mure järgmine,olen 24 aastane noormees,ei joo ei suitseta.
Voodielu niru,sest peenis ei saavuta täit jäikust ja vara toimub seemnepurse ka.varem oli erutus liialt suur ja arvasin,et sellest ka varane ´´purse´´,aga nüüd olles voodis rahunenud,naisega harjunud,kestab sama mure ikkagi.
MIs aitaks minu mure puhul,või tuleb mind hoopis ``maha kanda´´´.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Maha kanda ennast kindlasti ei tasu. Mõlema probleemi puhul on võimalik teid edukalt aidata. Varane seemnepuse on vägagi subjektiivne diagnoos. Enamasti saab ka selle kehalise eripäraga edukalt kohaneda ja elada mõlemale poolele täiesti rahuldustpakkuvat seksuaalelu. Samuti on olemas ravimid millega saab seemnepurske kiirust mõjutada. Soovitan vastuvõtule tulla.
Edu soovides
Margus Punab