Vasonit 07.04.06 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere.Olen 33a.mees.Kaisin Tallinnas Teie juures viljakustesti tegemas martsil lopus,sest oleme yritanud yle aasta last saada ja see pole onnestunud.Test naitas et soidide liikuvus on madal.Morfo ja muud ok.Labivaatusel selgus ka,et vasak munand on natukene vaiksem kui parem ja tema pinnal on vaike tsyst.Raviks Vasonit,vit.C ja vit.E. Teie progn.oli positiivne.Panin aprilli lopuks uue proovi aja kinni.Kahe paeva parast aga sain teada,et naine on rase!!!.Minu kysimus-Kas teha Vasonit kuur lopuni.?Enesetunne ei ole peale rohu votmist suurem asi.Kuidas ravida tsysti?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Õnnitlused kogu perele!
Kuna lõppeesmärk on juba saavutatud pole ravi jätkamine enam vajalik.
tsüsti osas soovitan ennast aasta pärast veelkord näitama tulla. Kui tsüsti ega ka munandi mahu osas muutuseid ei ole, võib probleemi loodetavasti unustada. Tsüsti ravitakse vaid juhul, kui see kahjustab mehe viljakust või põhjustab valu.

Edu soovides
Margus Punab