kubemesong ja venitusaparaat 04.03.06 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere,
Kui mul on kubemesong ,kas see takistab peenise venitusaparaadi kasutamist?
Ja kui kaua peab peale kubemesonga operatsiooni ootama ,et saaks hakata kasutama peenise venitusaparaati ?
Kolmandaks , millise arsti poole peaks pöörduma kui on kubemesong ja kui pikad on järjekorrad kubemesonga operatsioonidel?

Veel paluksin ühte täpsustust: lugesin eelnevaid küsimusi vastuseid peenise venitusaparaadi kasutamise kohta, küsiti kaua peaks aparaati päevas kandma , vastasite 6 tundi päevas on piisav kuid juhendis ja kodulehel (andromedical.com) on kirjas 9 tundi , loomuliklt sooviksin kanda seda aparaati vöimalikult vähe tunde päevas, kuid kas 6 tundi päevas ikka tagab sama tulemuse mis 9 tundi päevas ?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kubemesongaga tegelevad üldkirurgid. Kindlasti peaks see olema opereeritud enne, kui aparaati kasutama hakkate.
Muude küsimustega soovitan pöörduda otse firma poole kes aparaate müüb, sest esiteks on tegemist üsna spetsiifilise küsimusega (eriti vahe peale oppi) ja teiseks ei tegele ma ise vastava teemaga juba enam kui poole aasta jooksul.
Edu soovides
Margus Punab