Munandipõletiku kahtlus 02.11.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere
Kuhu ja kelle juurde võiks põõrdua Tallinnas ,seoses munandipöletiku kahtluse korral. 10 päeva tagasi käisin uroloogi vastuvõtul,kes kuulas ära, vaatas läbi ja määras raviks nitrofurantoini.Olen seda võtnud,paraku see ravim vist päris õige ei ole,sest paranemist pole märgata ja tooteinfos seisab kirjas kuseteede infektsiooni raviks, mul aga valud munantites. Täna panin aja HTI laborisse spermaanalüüsi andmiseks, kuid tulemuse saabudes ei tea ikkagi kelle juurde põõrduda.Kuna mul haigekassa hetkel puudub, siis palun soovitage kuhu peaksin oma murega põõrduma ,kas uroloogi või millise eri arst vastuvõtule. Kus Tallinnas oleks need kohad kes minu probleemiga tegeleks? Ette tänades A.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Mehe sugutrakti põletikega tegelevad meestearstid. Kontaktinfo (ka Tallinna kohta) on juba teie silme ees olnud.
Edu soovides
Margus Punab

Kas see arutelu oli kasulik? Teie arvamus võeti arvesse.

Nõuanded teemal: Meestearst

Munandid paistes

Eile lõunast läksid munandid paiste ja punetavad,ning sügelus tekkis ka koheselt,õhtul munandeid katsudes altpoolt oli ka valulik.Täna sama olukord.

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Munandipõletiku kahtlusel peaks kiiresti arsti vastuvõtule jõudma. Alustage perearstist, kui on ka palaviks ja suur valu, siis EMOst. Pärast tuleks kindlasti välistada eesnäärmepõletik, mis on enamikel ...

Loe edasi

Klamüüdia kahtlus

Tere! kahtlustan endal klamüüdiat. Kui analüüsid anda, siis mis aja jooksul saaks vastused, kas saab teha ka kiiranalüüse teie poolt?

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Ülikooli meestekliinikus saab suguhaiguste teste teha ilma järjekorrata igal tööpäeval. vastused enamasti 2-3 päevaga. Täpsemalt vaata meie kodulehelt: www.kliinikum.ee/meestekliinik

Loe edasi

jätkuv mure

Lp. dr. Punab,
Kurtsin Teile oma muret juba pisut aega tagasi ja Teie vastasite 16.01.05, aga kuna aega on kulgenud ja asju on juhtunud, siis kurdan uuesti.
Olen 58 aastane alati tervena püsinud ...

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Munandi suurus taandub sellise ägeda põletiku järel normi sageli tõesti alles paari kuuga. Samas peaks valu kindlasti olema kiiremini (praeguseks) kadunud. Soovitused samad, mis eelmisel korral: munandid ...

Loe edasi

Uroloogia

Viimasel nädalal urineerimine tihedam.Suguti valus.Kusagil suguti peast 3,5cm allpool,suguti sisemuses,keskel,kõva tükk. Umbes ühe cm-se läbimõõduga. Vahekorras ainult ühega.

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Kahtlus suguhaigusele. Ureetras võimalik kondüloom. Soovitav meestearsti vastuvõtt.
Edu
Margus Punab

Loe edasi

viljatus

Tere!

Mul on kahtlus, et olen viljatu. Kus ja kuidas oleks võimalik seda kontrollida.

K.K.

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Soovitan tulla vastuvõtule. Eelnevalt võiks teostada sperma analüüsi.

Analüüsi saab teha:

Tartus- Maarjamõisa Polikliinikus tel 319 100 ja Tähe erakliinikus tel 348-145,

Loe edasiVaata kõiki nõustamisi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: