Munandipõletiku kahtlus 02.11.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere
Kuhu ja kelle juurde võiks põõrdua Tallinnas ,seoses munandipöletiku kahtluse korral. 10 päeva tagasi käisin uroloogi vastuvõtul,kes kuulas ära, vaatas läbi ja määras raviks nitrofurantoini.Olen seda võtnud,paraku see ravim vist päris õige ei ole,sest paranemist pole märgata ja tooteinfos seisab kirjas kuseteede infektsiooni raviks, mul aga valud munantites. Täna panin aja HTI laborisse spermaanalüüsi andmiseks, kuid tulemuse saabudes ei tea ikkagi kelle juurde põõrduda.Kuna mul haigekassa hetkel puudub, siis palun soovitage kuhu peaksin oma murega põõrduma ,kas uroloogi või millise eri arst vastuvõtule. Kus Tallinnas oleks need kohad kes minu probleemiga tegeleks? Ette tänades A.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Mehe sugutrakti põletikega tegelevad meestearstid. Kontaktinfo (ka Tallinna kohta) on juba teie silme ees olnud.
Edu soovides
Margus Punab