Verivill 25.10.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tervist,
minu mure on selline, et eile wc avastasin enda urruaugu juurest umbes 1cm läbimõõduga verivilli, varem pole sellist asja esinenud, tahaksin teada, et mida peaks ette võtma, võib olla on kasu selle avamisest?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tegemist ilmselt pärasoole veenilaiendiga. Suure tõenäosusega on probleem möödunud. Kui ei, või tekib mingi aja jooksul uuesti, siis tasub nõu pidada oma perearstiga. Esmaseid ravimeid võib küsida ka otse apteegist.
Edu soovides
Margus Punab