Spermatosoidide tagaajamine 19.10.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere.

Kuidas saada lapsi, st materjali nende tarbeks, retrograadse seemnepurske juhul?

Juhan

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kergematel juhtudel võib aidata vahekord täis põiega. Sellisel juhul on seestpoolt vastusurve ja enamasti tuleb mingi osa siiski ka väljapoole ära. Kui see ei aita, siis saab soovitada kunstliku viljastamise erinevaid variante. Võib täita eelnevalt põie sperme kaitsva lahusega. Võib materjali võtta muandimanusest või eesnäärme massaazi materjalist. Seega on lahendusteid mitmeid - õige lahenduse saab siiski leida alles teie lugu täpsemalt teades. soovitan vastuvõtule tulla.
Edu soovides
Margus Punab