seen 18.10.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

kas Candida albicans seen levib ainult nii, et kui on limaskestade omavaheline otsene kokku puude või levib see ka lihtal sülejakaudu, et kui näideks sugutile satub sülge, et siis võib ka selle saada, nimelt partneril probleeme oli sellega, preagu saab ravi, seksie küll kondoomiga, aga on paar korda rahuldanud mind kasutades libestina oma sülge, on selline asi võimalik, et levib sülje kaudu?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ükski levimistee pole välistatud, küll aga on kirjeldatu vähtõenäoline. Pidage nõu oma raviarstiga.
Edu soovides
Margus Punab